Kapı Mutfak Banyo » Ensar Yapı Market » 0536 406 9850
Kapı Mutfak Banyo Tıkla Ara » 0536 406 9850

Mutfak dolabı imalatı ve mutfak tadilatı konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip firmamız hizmetlerine müşterilerinin istekleri doğrultusunda devam etmektedir. Kendi tesislerimizde ürettiğimiz mutfak dolabı modelleri arasından seçiminizi yapabileceğiniz gibi arzunuz doğrultusunda bir model siparişinde de bulunabilirsiniz. Mutfak dolabı üretiminde kullandığımız tüm malzemeler en kaliteli ve tercih edilenler arasından itinayla seçilmektedir. Siparişiniz sırasında bütçe ve zevkinize göre mutfak dolabınızı bu geniş seçenekler arasından oluşturabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Mutfak Tadilatı

İmalattan Peşin Fiyatına Taksitle Mutfak Dolabı

Mutfak dolabı ve mutfak tadilatı için yerinde ücretsiz keşif yaparak sonucun nasıl olacağını gösterir bir proje hazırlanır ve resimli olarak sizlere sunulur. Sizlerin de görüşleri doğrultusunda modelleme üzerinde gerekli değişiklikler yapılarak son şekline getirilir ve üretim aşamasına geçilir. İşim şekline göre 2-3 hafta civarında süren bir üretim aşamasından sonra size önceden günü bildirilerek söküm ve montaj aşamasına geçilir.

Üretimden Halka Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak tadilatı ve dolapların değiştirilmesinden önce sizin için en uygun olacak kullanışlı şekle ve gereçlere karar vermelisiniz. Elektrikli cihazların hangilerinin ankastre yani gömme olacağı ve buzdolabı kapağının hangi yöne açıldığı gibi detaylar çok önemlidir. Bu konular netleştikten sonra dolap arkasında ve altında kalan elektrik ve su tesisatı bizim tarafımızdan dolaba uygun hale getirilecektir.

Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak dolaplarının ana gövdesi için suya dayanıklılık açısından en iyi malzeme MDF olarak adlandırılan sıkıştırılmış sentetik ahşap plaklardır. Ekonomik olması için sunta da kullanılabilir. Dolap kapakları MDF-LAM ve üzerilerindeki kaplama malzemesi akrilik, membran, laminat, lake, cam olabilir. Kapak ve çekmeceler için yavaş kapanmayı sağlayacak türden menteşeler ve raylar kullanmam dolabınızın ömrünü uzatacaktır.

Uygun Mutfak Dolabı Fiyatları – Peşin Fiyatına 10 Taksit!

Mutfak tezgahı için seçilecek malzemeler laminant, mermer, mermerit, çimstone ve granit gibi ürünlerdir. Laminant MDF levhaların kaplandığı yanmaz, leke tutmaz ve suya dayanıklığı az, ucuz bir malzemedir. Mermer tezgahlar yanma, çizilme ve leke tutma açısından dayanıklı olmadıklarından tutulmamaktadır. Mermerit ısıya karşı dayanıklı, leke tutmayan ve çok çeşitli renkleri olan bir malzemedir. Granit doğal bir üründür. Fiyatı daha yüksek yanmaz, yapışmaz, leke tutmaz, çizilmez ve suya karşı çok dayanıklıdır. Çimstone ise kuvars esaslı sentetik malzemedir. En pahalı seçenek olan çimstone darbelere, çizilmeye ve leke tutmaya karşı çok dayanıklı olup çok geniş bir renk seçeneği vardır.

Mutfak Tadilatı – Mutfak Dolabı Montajı

Mutfak dolapları ve mutfak tadilatı hakkında daha geniş bilgilendirme için lütfen firmamızı arayınız. Gelip mutfağınızı görüp, isteklerinizi öğrenerek projenizle birlikte peşin fiyatına 10 taksit ödeme imkanı sağladığımız fiyatımızı verelim.