Kapı Mutfak Banyo » Ensar Yapı Market » 0536 406 9850
Kapı Mutfak Banyo Tıkla Ara » 0536 406 9850

Banyo dolabı imalatı ve banyo tadilatı konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip firmamız hizmetlerine müşterilerinin istekleri doğrultusunda gelişmiş teknolojileri takip edip kullanarak devam etmektedir. Kendi tesislerimizde ürettiğimiz banyo dolabı modelleri arasından seçiminizi yapabileceğiniz gibi arzunuz doğrultusunda bir model siparişinde de bulunabilirsiniz. Banyo dolabı üretiminde kullandığımız tüm malzemeler en kaliteli ve tercih edilenler arasından itinayla seçilmektedir. Siparişiniz sırasında bütçe ve zevkinize göre mutfak dolabınızı bu geniş seçenekler arasından oluşturabilirsiniz.

Banyo Dolabı Banyo Tadilatı

İmalattan Peşin Fiyatına Taksitle Mutfak Banyo Dolabı

Banyo dolabı ve banyo tadilatı için yerinde ücretsiz keşif yaparak sonucun nasıl olacağını gösterir bir detaylı proje hazırlanır ve resimli olarak sizlere sunulur. Sizlerin de görüşleri doğrultusunda modelleme üzerinde gerekli değişiklikler yapılarak proje son şekline getirilir ve dolapların üretim aşamasına geçilir. İşin şekline göre 1-2 hafta civarında süren bir üretim aşamasından sonra size önceden günü bildirilerek banyoda söküm ve dolapların montaj aşamasına geçilir.

Üretimden Halka Banyo Dolabı Modelleri

Banyo tadilatı ve dolapların değiştirilmesinden önce sizin için en uygun olacak kullanışlı şekle ve gereçlere karar vermelisiniz. Elektrik anahtar ve prizlerin ve elektrikli cihazların kullanım  yerleri gibi detaylar çok önemlidir. Bu konular netleştikten sonra dolap arkasında ve altında kalan elektrik ve su tesisatı bizim tarafımızdan dolaba uygun hale getirilecektir.

Banyo Dolabı Modelleri Banyo Tadilatı

Banyolar suyun en fazla kullanıldığı ve çok sık su buharı oluşan mekanlardır. Banyo dolaplarının ana gövdesi için suya dayanıklılık ve ekonomi açısından en iyi malzeme MDF olarak adlandırılan sıkıştırılmış sentetik ahşap plaklardır. Daha da ekonomik olması için sunta da kullanılabilir. Bunların arasında melamin dolap malzemesi suya dayanıklılık açısından en iyisidir fakat fiyatları diğerlerinden yüksektir. Kapak ve çekmeceler için yavaş kapanmayı sağlayacak türden paslanmaz menteşeler, kollar ve rayların kullanımı banyo dolabınızın ömrünü uzatacaktır.

Uygun Banyo Dolabı Fiyatları – Peşin Fiyatına 10 Taksit!

Banyo dolapları ve banyo tadilatı hakkında daha geniş bilgilendirme için lütfen firmamızı arayınız. Gelip banyonuzu görüp, isteklerinizi de öğrenerek projenizle birlikte peşin fiyatına 10 taksit ödeme imkanı sağladığımız fiyatımızı verelim. Tüm banyo dolaplarımız firmamızın garantisi altındadır.